info@supultiklusala.lv +370 620 83047
0 0

Produkts veiksmīgi pievienots iepirkumu grozam

Daudzums
Pavisam kopā:

Tavā gozā ir 0 produkti. Pastāv 1 prece Jūsu grozā.

Kopā produkti: (ar PVN)
Kopā piegāde: (ar PVN) Bezmaksas!
Pavisam kopā: (ar PVN)
Turpināt iepirkties Turpināt maksājumu
Menu

Šūpuļtīklu rāmji - ko izvēlēties?


Tagad, kad esat izvēlējušies šūpuļtīklu, Jums jāsaprot, kurš šūpuļtīkla rāmis tam būs vispiemērotākais. Mēs esam apkopojuši informāciju, ieteikumus un piemērus, lai palīdzētu Jums saprast, kas vislabāk der tieši jūsu izvēlētajam šūpuļtīklam. Lai neapjuktu izmēru un veidu lielajā klāstā, ir nepieciešams zināt Jūsu šūpuļtīkla izmēru un tam paredzēto vietu.

Mēs piedāvājam gan metāla, gan koka rāmjus. Lielākajai daļai šūpuļtīklu ir vajadzīga garāka vieta, nekā pats šūpuļtīkls, kad tas izmērīts no viena gala līdz otram.


      

METĀLS PRET KOKU

Metāla rāmji ir konstruēti izturībai, stabilitātei, drošībai. Visi mūsu metāla rāmji ir ar pūdera pārklājumu, kas pasargā tos no rūsas un laikapstākļu ietekmes, un nodrošina Jūs ar pārliecību, ka rāmis izturēs šos pārbaudījumus. Mūsu metāla rāmji ir saliekami un izjaucami mazāk kā 10 minūšu laikā, padarot tos viegli uzglabājamus ziemas laikā.

Populārākais šūpuļtīkla rāmis ir Amazonas Sumo Grande. Tam ir 200 kg celtspēja, kas padara to par izturīgāko pieejamo rāmi.

Koka rāmji piešķir Jūsu rāmim elegantāku un dekoratīvāku izskatu. Ja dodat priekšroku koka rāmim, iesakām Jums izvēlēties brīnišķīgos Arcus, Troja vai Olymp, kuriem atšķiras tikai baļķa izmērs, nevis izturības līmenis.

KURŠ RĀMIS VISLABĀK DER JŪSU ŠŪPUĻTĪKLAM

Esam Jums sagatavojuši lietošanai ļoti draudzīgu tabulu, kurā varat redzēt šūpuļtīklu un tam atbilstošu rāmi.

Ja neesat pārliecinātu par šūpuļtīklu un rāmju saderību un vēlaties nopirkt tos abus kopā, tad jautājumu gadījumā iesakām zvanīt mums pa tālruni +37067474161. Mūsu komanda ar tās zinošajiem pārstāvjiem būs priecīgi Jums sniegt padomu. Veiksmi un izbaudiet!

https://supultiklusala.lv/lv/content/8-supultiklu-ramji-ko-izveleties